Обрати сторінку

Добрі справи в школі – це невід’ємна частина життя педагогічного та учнівського колективів. І тому за покликом серця 7 квітня шкільна спільнота Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №100 взяла участь в акції «Великоднє диво в долонях», яка була ініційована волонтерським загоном «Січовики».

До благочинної акції долучилась уся шкільна родина і навіть маленькі первачки пакували великодні кошики, докладаючи свої вітання та побажання миру і добра. Волонтерам школи вдалось сформувати 35 пакунків з великодніми смаколиками, 12 з яких одразу було відправлено в зону АТО тим, хто стоїть на захисті нашої країни, саме вони особливо прагнуть підтримки рідних, близьких і небайдужих людей. Великодні подарунки – це маленька крихта тієї вдячності, яку можна висловити нашим захисникам Батьківщини .
На жаль, у ці святкові дні є люди, які знаходяться не вдома з рідними та близькими. «Нам дуже захотілось принести до міської лікарні радість весни у Великодні свята», – говорить Лень Валентина, ройовий загону «Січовики». Наші учні відвідали дитяче відділення, відділення терапії та хірургії. Вони дарували хворим смачну випічку,  вітальні листівки і, найголовніше, щирість і доброту сердець.

Щирі привітання та подарунки нікого не залишили осторонь. На очах учасників акції виблискували сльози вдячності та радості, а це головна нагорода за добро, яке принесли наші  діти.

Фотозвіт