Обрати сторінку

Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, 26 квітня у Криворізькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №100 відбувся День цивільного захисту та об’єктового тренування. Учні та педагогічний колектив школи удосконалили свої теоретичні знання і практичні навички щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, перевірили здатність грамотно і чітко діяти , щоб захистити своє здоров’я та життя.

У цікавій та змістовній формі по класам  пройшли уроки ЦЗ, під час яких класні керівники розповіли дітям про необхідність дотримання правил пожежної безпеки в побуті, під час подорожі до лісу та про небезпеку, яку несуть у собі вибухові знахідки, інструкція дій під час терористичної небезпеки, провели вікторину «Основи поведінки учнів у надзвичайних ситуаціях».

Протягом дня учні мали змогу переглянути навчальні фільми; виставки плакатів, стіннівок, малюнків; практично ознайомитися із засобами захисту органів дихання та шкіри.

За  сигналом «Увага! Всім!»  пройшла евакуація школи, де учні і вчителі продемонстрували обізнаність і підготовку з цивільного захисту населення на випадок надзвичайних ситуацій.

Вчитель основ здоров’я Невалихіна Юлія Олегівна провела практичні заняття  з  надання першої домедичної допомоги для дітей у випадках небезпеки.

На шкільному стадіоні вчитель фізичної культури  Нудьга Марія Вікторівна провела комбіновані спортивні змагання з елементами виконання нормативів, контрольних завдань за програмою „Захист Вітчизни”.

День цивільного захисту під гаслом «Допомогти! Врятувати! Запобігти! Бути обізнаним!» проведено цікаво та повчально.   Усі переконалися в тому, що отримані знання знадобляться у повсякденному житті.

Фотозвіт