Обрати сторінку

День святого Миколая— це одне з найсвітліших і найрадісніших християнських свят, яке сповнене теплом, увагою та любов’ю, пов’язане з милосердям, співчуттям і щедрістю! Святий Миколай – є милосердним Чудотворцем, який ділиться своїм душевним теплом та турботою, допомагає всім, хто опинився у скруті, є захисником дітей і вірить у дива.

             В Україні за традицією в цей день батьки вночі кладуть дітям подарунки під подушки, зберігаючи у таємниці свою причетність до них, для того, щоб малеча вірила у диво, звершуване святим Миколаєм і вчилася милосердя в Святого.

19 грудня 2017 року вже традиційно у Криворізькій загальноосвітній  школі І-ІІІ ступенів №100 було проведено святкове дійство «До домівки в рідний край поспішає Миколай», яке підготували для молодших школярів  учні 5-10 класів. Окрім Святого Миколая, до учнів завітали в гості казкові персонажі: Сніжинки, Льодовики, Зима, Лісові мешканці. Після закінчення свята  діти отримали не тільки гарний настрій, а й смаколики.

У наш час всім дуже необхідний промінчик доброти. А прикладом безкорисливості, щирості і щастя для нас є святий Миколай. Тож нехай це Свято наповнить щастям, теплотою і любов’ю, здоров’ям кожну родину, а їхнє життя буде  безхмарним під мирним  небом рідної України! Вітаємо!

Фотозвіт