Обрати сторінку

23-26 травня екскурсійна група Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №100 у складі учнів 5, 6 та 7 класів відвідали одне з найдавніших та мальовничих міст України -Кам’янець-Подільський під керівництвом класних керівників Андріяшевської Ірини Миколаївни та Косач Анастасії Олегівни.

Екскурсія розпочалася з огляду Старого міста. Тут розташовані Руські ворота, Замковий міст, Замкові казарми, міські оборонні башти, ансамблі монастирських будівель орденів домініканців, францисканців, кафедрального костелу, міської ратуші, а після – екскурсія в музей «Стара фортеця».

Наступного дня ми відвідали с. Кривче, де на крутому схилі долини, знаходиться вхід до знаменитої Кришталевої печери. Стіни цієї печери утворені білими та різнокольоровими гіпсовими кристалами. У ній є безліч вузьких коридорів, загальна довжина яких сягає приблизно 23 км.  В коридорах і кількох залах цього підземного царства „мешкають” кристалічні печерні тварини: містична ящірка, слон, дельфін…

І на завершення нашого екскурсійного маршруту ми побували у  Хотинській  фортеці – грандіозному середньовічному замку з п’ятдесятиметровими монолітними вежами. Живописний край на березі Дністра, в якому знаходиться замок, що став гордістю світової архітектури, приваблює не лише туристів, любителів фортифікаційних споруд, але й кінорежисерів. Саме тут знімали картини «Тарас Бульба» «Три мушкетери» «Баллада про доблесного лицаря Айвенго».

Цим містом можна захоплюватися в будь-яку пору року та в будь-який час доби.  Описувати видатні місця Кам’янець-Подільська можна вічно, але слова – це лиш слова, його треба побачити на власні очі. Діти отримали чимало приємних вражень від чарівного міста, а особливо – від екскурсій.

Фотозвіт