Обрати сторінку

У листопаді 2013 року українці вийшли на Майдан з рішучим наміром відстояти своє бажання бути частиною Європи. Ця подія залишається значущою та вагомою для нашої держави. Вона вже вписана у сторінки Історії. Завдяки подіям, які розгортались в центрі столиці, український народ відчув в собі силу, яка може змінити майбутнє нашої держави. В нас прокинулось відчуття гідності, відваги, безстрашшя та самосвідомості.

З нагоди відзначення Дня Гідності і Свободи 21 листопада 2017 року в Криворізькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №100 відбулися заходи щодо вшанування Героїв Майдану: виховні години та години спілкування: «Наш дух не зламати, свободу не вбити», тематичні виставки літератури в бібліотеці, конкурс малюнків на тему: «Ми – діти України».  Учні 5-10 класів взяли активну участь у районному  конкурсі листівок «День Гідності та Свободи»

Під час перегляду презентації «Україна – країна нескорених» , яку разом з учнями підготувала педагог-організатор Кобахідзе Яна Юріївна, школярі перенеслися в ті буремні дні кровавого Майдану, коли вирішувалася доля України. З особливою ліричністю та душевністю пролунав вірш «Монолог матері» , присвячений пам’яті  героїв Небесної Сотні та воїнів АТО. у виконанні Гажур Аліни, учениці 10 класу.

В актовій залі   для учнів  5-10 класів пройшла виховна година «У нас єдина держава і ми єдиний народ», присвячена  подіям Революції Гідності та Свободи,  під час якої діти розповідали про події революції, наголошували на необхідності пам’ятати минуле, аби не допустити помилок у майбутньому, виконували патріотичні пісні, декламували вірші та вшанували пам’ять героїв Майдану хвилиною мовчання.

Відзначаючи День Гідності та Свободи, ми сповнені гордістю за наших співвітчизників, які понад усе цінують свободу і гідність та продовжують боронити незалежність України від зовнішньої агресії. Бажаємо усім захисникам міцного здоров’я, добробуту,тепла і затишку у родинах,оптимізму і віри в те,що завтрашній день буде світлішим і щасливим.

Фотозвіт