Обрати сторінку

21 грудня 2017 року на базі КПНЗ «ЦТКЕУМ Інгулецького району» відбулося свято приємного настрою – «Шляпна новорічна фієста», присвячене підведенню підсумків районних конкурсів «Інгулець – перлина степу» та «Людина в історії. Інгулець ХХІ століття».

Напередодні Новорічних та Різдвяних свят наш  район відзначає свій 55-річний ювілей.

Учні та вчителі нашої школи стали призерами  у районному конкурсі для педагогів «Інгулець-перлина степу», посіли І місце у номінаціях «Людина і мала Батьківщина», «Кращий фотоколаж» та «Кращий  літопис» за темою «Інгульчани у Другій світовій війні». Захід  продовжився цікавими виступами шкільних колективів.

Усі учасники дійства були  в різноманітних  головних уборах (капелюхах, циліндрах, шляпах…), намагалися створити незвичний креативний  образ певного героя.

Команда учнів 10 класу нашої школи на чолі з класним керівником Коваль Іриною Сергіївною створила креативну презентацію  головного убору Санта Клауса. Гумор, дотепні жарти підбадьорили всіх присутніх і додали гарного настрою.

Учні 6 та 7 класів привітали  всіх гостей з ювілеєм Інгулецького району,  з Новорічними та  Різдвяними  святами. Вірші, пісні та запальний танок стали яскравою родзинкою заходу.

Свято вдалося на славу й запам’яталося яскравістю барв,  душевним теплом і стало імпульсом для подальшої натхненної та плідної роботи на благо рідного району у новому 2018 році.

Фотозвіт