Обрати сторінку

22 січня – День Соборності України – свято, що відзначається щороку в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки, у 1919 року на Софійській площі у Києві.
У день відзначення Дня Соборності  та Свободи України,  утвердження високої політичної культури у суспільстві, виховання у молоді патріотизму, поваги до історичного минулого народу України, пропагування ідеї єдності, спільності історичної спадщини у закладі пройшла  єдина виховна година  «Час історичного вибору».  Також для учнів була організована виставка в бібліотеці, присвячена цій пам’ятній даті. Протягом тижня працював тематичний відеолекторій . 22 січня лідери шкільного самоврядування під керівництвом педагога-організатора Кобахідзе Яни Юріївни підготували та провели  патріотичний захід «Соборна мати – Україна, одна на всіх, як оберіг».

У музеї бойової слави «Подвиг» пройшла екскурсія «Ніколи Україні не забути цих юних душ нескорених політ», присвячена тим, хто віддав життя за кожного з нас, котрі в найтрагічніший для України час пожертвували життям заради незалежної Української держави, гідного життя нашого народу.

По класам пройшли конкурси буклетів, стіннівок  «Ми за єдину і соборну Україну», шкільний прес-центр видав спецвипуск «Шкільного вісника» «Велична і свята, моя ти Україно».

Учні закладу взяли участь у флешмобі “Україна єдина”.

Ми, українці, маємо бути свідомі того, що лише в єдності дій можемо досягти величної мети – побудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки.

Вітаємо всіх з Днем Соборності України, бажаємо здоров’я та наснаги, добробуту та мирного неба!

Фотозвіт