Обрати сторінку

Відомо, що за Козацької доби державотворчі процеси на українських землях були найбільш послідовними і дали світові перші зразки демократичного устрою суспільства, а на історичну арену вийшла велика кількість видатних державних діячів, організаторів військової справи, подвижників української духовності, які сповідували кращі принципи європейського лицарства та глибоко шанували українські народні традиції і звичаї.

Саме героїчні подвиги українського народу та видатні особистості і їх діяльність мають стати прикладами для наслідування  дітьми, молоддю, усіма громадянами нашої країни.

З метою активізації роботи з відродження й розвитку історичних, патріотичних та культурних традицій Українського козацтва, виховання юних патріотів України на засадах національної гідності, здорового способу життя, духовно багатої та фізично розвиненої особистості 19 жовтня 2017 року на базі центру туризму та краєзнавства  відбувся районний етап військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») серед учнів 8-10 класів загальноосвітніх навчальних закладів освіти Інгулецького району. Команда нашої школи «Січовики» посіла 1 загальне місце. Вітаємо переможців! Адже козацькому роду нема переводу!

 

Фотозвіт