Обрати сторінку

            Небесна Сотня – ті, хто віддали життя за кожного з нас, котрі в найтрагічніший для України час пожертвували життям заради незалежної Української держави, гідного життя українського народу.
            З метою вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні, прищеплення любові до Батьківщини, виховання патріотичної свідомості  учнівської молоді 20.02.2018 року у Криворізькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №100 для учнів 1-10 класів була проведена єдина виховна година «Небесна Сотня – Герої нашого часу», під час якої діти згадали події на Майдані Незалежності, які  сколихнули увесь світ; у музеї бойової слави «Подвиг» заступник директора з виховної роботи Полянська Марина Вікторівна провела екскурсію «Герої не вмирають»; бібліотекар Дубовська Ольга Олександрівна підготувала тематичну виставку літератури «Тільки тим історія належить, хто за неї бореться,живе…».  Хвилиною мовчання вшанували пам’ять тих, хто віддав своє життя за перемогу добра над злом, правди над несправедливістю.

            Згадаймо  Героїв, які віддали своє життя за наше майбутнє. Хай пам’ять всіх невинно убитих згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю, мир та злагоду,  мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі.

Фотозвіт