Обрати сторінку

Учні 6-7 класів Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №100 разом з вчителями Андріяшевькою Іриною Миколаївною та Невалихіною Юлією Олегівною здійснили цікаву подорож по місту Києву.

Під час екскурсії  діти відвідали Державний музей авіації України імені О.К.Антонова. За кількістю дослідних і одиничних бортів музей є шостим у світі і другим за величиною колекції в пострадянських країнах. На території площею 20 гектарів зібрано понад 70 експонатів: пасажирських та навчально-тренувальних літаків, винищувачів, ракетоносців, вертольотів. У Музеї можна побачити перший дослідний Іл-86, перші серійні Іл-18,  Ту-104, передсерійний Ту-134, а також Ту-22М0 з дослідної серії та інші. Дітвора у захваті спостерігали  за кілька десятків метрів від себе посадку літака.

Незабутні враження залишив  у школярів «Національний музей історії України у Другій світовій війні», розташований на схилах правого берега Дніпра, на Печерську. Меморіальний комплекс займає площу понад 10 га. До нього входять: музей з монументом «Батьківщина-мати», головна площа з Алеєю міст-героїв і скульптурними композиціями «Форсування Дніпра» й «Передача зброї», галерея героїв фронту і тилу з бронзовими горельєфними композиціями, чаша «Вогонь Слави», виставка бойової техніки і озброєння, окрема споруда, де розгорнута експозиція «На чужих війнах».

Стомлені, але у піднесеному настрої дітлахи поверталися додому.

Фотозвіт