Обрати сторінку

У сучасному світі так рідко зустрінеш по-справжньому душевних людей: добрих, чуйних, чесних, милосердних, що починає здаватися, ніби їх скоро не стане взагалі. А коли раптом почуєш зворушливу історію про порятунок тварин або безкорисливу допомогу людині, серце окрилене надією, знову радісно застукає в грудях. Це ж так прекрасно – нести у світ добро.

Вже традиційною стала  благодійна акція «Родина – родині»,  коли родина допомагає іншій родині, яка не в змозі повною мірою дозволити собі матеріальні блага. Під час акції, яка  проходила протягом березня-квітня 2018 року      волонтери рою «Січовики» збирають канцелярські товари, одяг, взуття, іграшки, книги. Усі речі завжди знаходять своїх адресатів .

Загін отримав подяку за волонтерську діяльність і допомогу сім’ям, які опинилися в скрутних обставинах. Але все це дрібниці у порівнянні з тими усмішками, якими зустрічали їх діти.

Щиросердне і безкорисливе добро завжди повертається! Воно накопичується, віддається, щоб потім знову повернутися. Не соромтеся бути добрими!

Фотозвіт