Обрати сторінку

Сплачуйте – online. Допомагайте – свідомо!

              Повідомляємо, що всі навчальні заклади  міста підключені до сервісу EduPay “Свідома благодійність” (https://edupay.com.ua/). Батьки мають змогу сплачувати благодійні внески на рахунок закладу картками будь – яких банків, через Приват 24 тощо.
             ДЛЯ ТОГО, ЩОБ СПРОСТИТИ ПРОЦЕДУРУ ОПЛАТИ НА ПОТРЕБИ КЗШ №100, РАДИМО ВАМ СКОРИСТАТИСЯ ІНДИВІДУАЛЬНИМПОСИЛАННЯМ ДЛЯ ОПЛАТИ:  https://edupay.com.ua/pay/5?institutionId=521
             Для здійснення платежів на сайті https://edupay.com.ua/ на користь закладу реєстрація платника не потрібна. При оплаті платник заповнює платіжну форму, де вводить свій мейл для відправки йому квитанції про оплату. При відправці першої квитанції про оплату проходить автоматична реєстрація користувача на EduPay. При цьому на вказаний користувачем мейл окрім квитанції висилається пароль для авторизованого входу на сайт. При авторизованому вході користувачу буде доступна вкладинка «Мої платежі» з реєстрами особистих платежів та електронними квитанціями.
            Державні та особисті освітні витрати повинні бути вкладом в якісну освіту наших дітей. Будьте інформовані. Сплачуйте – online. Допомогайте – свідомо.
          Інформація для батьків  та спонсорів щодо реалізації платіжного сервісу ЕDUPAY:                                                                                                                                                   
                     ГУДКСУ у Дніпропетровській області
                     ОКПО 02142276
                     МФО   805012
                      Р/р      31550301238658 (на поточні потреби закладу)