Обрати сторінку
Історія школи

  5 грудня 1962 року середня школа № 5  вперше відкрила свої двері дітям робітників і будівельників Інгулецького гірничозбагачувального комбінату і молодого мікрорайону. З 1962 р. по 1963 р. у семирічній школі навчалося 206 учнів. З 1963 р. школа була переіменована на середню школу № 100 м.Кривого Рогу. Перший директор – Рябий Володимир Омелянович.

       За часи існування школи  директорами в ній були:  Коваленко Іван Тихонович, Кулішов Валентин Опанасович, Милостивий Віктор Іванович. З 2010 року і на даний час директором школи є Швидка Інна Григорівна.

      У 1966 р. –  перший випуск 10 класів, учнів було 53. Серед перших випускників – Садохіна Людмила – нагороджена золотою медаллю, Кримська Людмила – срібною медаллю.

      З 1980 р. під керівництвом директора школи Кулішова В.О. почалася пошукова робота по створенню музею бойової та трудової слави, що був відкритий до 45-ої річниці визволення м.Кривого Рогу від німецько-фашистських загарбників.

     Особливо школа пишається випускниками-освітянами, серед них: працівники відділу освіти виконкому Інгулецької районної  у місті ради (Младьонова А.Г- завідувачка районним методичним кабінетом, Чечельницька Л.М. – методист відділу освіти), вчителі, які й зараз працюють у КЗШ№ 100  (Полянська М.В.,  Андріяшевська І.М.).

      Сьогодні Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 100 – це заклад, де кожній дитині надається можливість реалізувати власні інтереси і нахили,а творчий колектив педагогів спрямовує свою діяльність на забезпечення належних умов ефективного навчально-виховного процесу,на отримання задоволення професійних та освітніх потреб його учасників на уміння створювати здоровий психологічний клімат,фізичне,моральне і духовне здоров’я інноваційної особистості.