Обрати сторінку

Серед усіх релігійних свят Покрову в українців здавна вважали чи не найбільшим. Козаки вважали Матір Божу своєю заступницею і помічницею. Цариця Небесна завжди була покровителькою славетного лицарства. І настільки шанобливо відзначали «Третю Пречисту», що впродовж століть в Україні це свято набуло вже історичного змісту і отримало назву – Козацька Покрова. Але в новій незалежній Україні цей день донедавна не мав такого сакрального значення.

Згідно з  Указом Президента України Петра Порошенка свято Покрови, 14 жовтня, відзначається як державне. Це – День захисника України. Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №100 не залишилася осторонь відзначення цієї дати. Напередодні тут було проведено ряд заходів з нагоди  свята.  По класам пройшли  виховні години «В єдності наша сила», «З відданістю Україні в серці», «Ми нащадки козацького роду». Протягом дня у бібліотеці діяла виставка літератури «Україна у моєму серці». Також працював відеолекторій, під час якого учні 1-10 класів мали можливість переглянути як художні, так і документальні відеоматеріали про подвиги захисників України, історичні факти становлення української армії. Для учнів 9 класу проведено урок-презентацію «Україна – мати. Вмій її захищати», під час якої було прослідковано історію виникнення Свята, демонструвалися сторінки про збройні сили України. Учні підготували цікаві повідомлення про виникнення військових термінів, провели вікторину для хлопців класу. В актовому залі пройшла лінійка-реквієм «Тісніше станьте, сильні духом, під прапором одним», присвячена захисникам рідної землі, їхнім бойовим подвигам. Учні школи долучилися до акції «Напиши вітання захиснику України».

Сьогодні ми дуже вдячні тим, хто, ризикуючи власним життям, захищає нашу Україну, береже добробут в українських оселях та бореться за мир на рідній землі. Ми дякуємо солдатам України, які зараз перебувають у зоні АТО. Нехай ваші сила і мужність завжди опираються на любов та підтримку рідних і близьких людей. Міцного здоров’я, успіхів і надійного тилу! А найголовніше – скоріше  повертайтеся живими і здоровими, бо вдома вас люблять і чекають!
З Днем захисника України!!!

Фотозвіт