Обрати сторінку

Мирне небо, спокій та злагода – цінності, необхідні в житті насамперед. Аби завжди було так, старшому поколінню довелося постаратися, пройти випробовування, вибороти право на життя.
Плин часу не змінює історії, тому наша мета – донести нашим дітям та всій громадськості правду про минуле, познайомити дітей із фактами та матеріалами, що свідчать про події важливих часів.

У Криворізькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №100 пройшли  заходи, присвячені  73-річниці Перемоги у Другій світовій війні: мітинг-реквієм, уроки мужності, виховні години, зустрічі з ветеранами, учасниками бойових дій. У закладі постійно працює тематичний відеолекторій з переглядом  документальних та художніх фільмів про події Другої світової війни.

Та не гідно було б згадувати про покоління захисників лише напередодні свята: турбота про них повинна бути постійною. З цією метою волонтери   нашої школи  беруть активну участь в  акціях «Ветеран живе поруч»,  «Ветеранське подвір’я», «Обеліск», «Допомога учасникам АТО», постійно надають посильну допомогу тим, хто її потребує,. І як приємно бачити, коли волонтерська робота дійсно оцінена, а на очах бабусь та дідусів блищать сльози радості від того, що вони не залишаються наодинці зі своїми проблемами.

Чимало корисної інформації учні закладу знайшли в стіннівках, шкільній газеті, буклетах, інших інформаційних джерелах, які були створені до Дня пам’яті та примирення й Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Усі тематичні заходи, приурочені вшануванню пам’ятної події мали місце у школі, музеї, біля пам’ятних знаків району та міста. Тема патріотизму близька кожному із нас, адже знайомить ближче із важливим періодом в історії нашої країни.

Фотозвіт