Обрати сторінку

З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві Президент України підписав Указ “Про День захисника України” від 14.10.2014 року № 806, встановивши День захисника України – свято, яке щорічно відзначається 14 жовтня. З цієї нагоди у Криворізькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №100  відбулися ряд заходів.

Для учнів 1-11 класів був проведений єдиний урок «Україна – мати. Вмій її захищати!», метою якого стало формування в учнів розуміння понять «єдність», «цілісність», «незалежність», «героїзм», «патріот», «захисник», плекання громадянських якостей, почуття щирої поваги і вдячності до захисників Вітчизни усіх поколінь та історичних віх.

Протягом святкового тижня проводилися акція «Напиши листа захиснику України» та випуск привітальних листівок, до яких залучилися всі учні школи. У шкільній бібліотеці була організована книжкова виставка “В серцях несемо вдячності немало всім тим, хто землю боронить”.

Для учнів 1 класу вчитель  початкових класів Калінова Любов Миколаївна провела виховний захід «Пам’ятаймо чиї ми сини», на який був запрошений батько учениці Вдовенко Ірини учасник АТО Вдовенко Андрій Михайлович, боєць 21 батальйону  «Сармат» оперативно-тактичного угрупування. Учням він повідомив про свій військовий шлях: участь у визволенні селищ Павлопіль, Пищевик, Водяне, Талаківка, оборону Маріуполя  та  побажав любити свою Україну, намагатися стати справжніми патріотами і громадянами рідної Вітчизни. Також наголосив, що кожен з нас повинен добре знати історію своєї країни, її коріння,  створення єдиної  держави.

У спортивній залі педагог-організатор Кобахідзе Яна Юріївна провела для учнів 5-6 класів спортивно-розважальну програму «Козацькі забави», під час якої команди продемонстрували свою силу, спритність, витривалість, показали знання з історії козацтва.

Сьогодні ми дуже вдячні тим, хто, ризикуючи власним життям, захищає нашу Україну, береже добробут в українських оселях та бореться за мир на рідній землі. Ми дякуємо солдатам України, які зараз перебувають у зоні АТО. Нехай ваші сила і мужність завжди опираються на любов та підтримку рідних і близьких людей. Міцного здоров’я, успіхів і надійного тилу! Нехай вам завжди буде кого захищати, але не буде від кого! А найголовніше – швидше повертайтеся живими і здоровими, бо вдома вас люблять і чекають!
З Днем захисника України!!!

Фотозвіт