Обрати сторінку

ЗНО

ПІДГОТОВКА ДО ЗНО
ЗНО онлайн
Сайт для проходження тестів ЗНО онлайн та підготовки майбутніх абітурієнтів для проходження зовнішнього незалежного оцінювання у 2018 році створений провідним українським освітнім інтернет-ресурсом Освіта.ua.
На сайті «ЗНО онлайн» розміщені тести, що складали абітурієнти під час зовнішнього незалежного оцінювання 2009-2017 років, а також варіанти тестів, що пропонувались вступникам до вищих навчальних закладів України під час пробного зовнішнього незалежного оцінювання 2009-2017 років.
Спосіб виконання всіх тестових завдань у запропонованих на цьому сайті тестах максимально наближений до реальних тестів, а форма надання відповіді відповідає виду, що пропонується абітурієнтам у бланку відповідей під час проходження реальних тестів ЗНО.
Після виконання тестових завдань кожного тесту надаються правильні відповіді на всі завдання та розраховується результат у тестових та рейтингових балах, також визначається час витрачений на виконання тесту.
Для кожного предмету ви можете відкрити повний список всіх тестових завдань зовнішнього незалежного оцінювання. У цьому варіанті проходження ЗНО онлайн ви зможете отримати правильну відповідь на кожне завдання відразу після його виконання.
Електронний тренажер від видавничої групи "Основа"
http://testzno.osnova.com.ua/ Пройдіть онлайн-тестування з ЗНО-2017 абсолютно БЕЗКОШТОВНО! Ви можете пройти онлайн-тестування з таких навчальних предметів:українська мова, історія України, математика, біологія, хімія, англійська мова. Розподіл завдань у тестах за змістом і за формою є максимально наближений до тестів ЗНО з урахуванням специфіки комп’ютерного тестування.
Онлайн-курси на платформі Prometheus

Курс “Українська мова та література. Підготовка до ЗНО

Курс покликаний допомогти всім охочим вступникам поглибити та закріпити набуті знання із шкільного курсу української мови та літератури. Цей курс розрахований не на вивчення української мови та літератури як такої, а на допомогу вам саме у підготовці до ЗНО. Він містить необхідні для підготовки відомості, теми та матеріали.

Курс “Історія України. Повний курс підготовки до ЗНО

Цей курс стане у пригоді всім, хто прагне закріпити набуті знання шкільної програми з історії України та підготуватись до ЗНО й ДПА. Курс розбито на теми, які відповідають програмі ЗНО та охоплюють історію України від заселення території до подій сучасності.

Курс “Математика. Підготовка до ЗНО

Цей онлайн-курс «Математика. Підготовка до ЗНО» покликаний закріпити знання з базового шкільного курсу математики. Завдяки послідовному викладанню тем слухачі зможуть самостійно підготуватися до успішного складання ЗНО та ДПА.  

EDUGET — інноваційна платформа онлайн-освіти.

Ми віримо, що безперервний процес отримання нових знань – єдино правильний підхід до навчання в сучасному світі для людини будь-якого віку. Ми переконані, що ефективна освіта – це унікальний для кожного набір практичних навичок, знань і компетенцій.

Онлайн-курси – це можливість для експерта поділитися власним професійним досвідом, а для інтернет-користувачів – оптимальний формат навчання, що дозволяє отримувати необхідні знання і навички всюду, де є Інтернет.Наша команда — це найкращі викладачі, розробники, дизайнери й маркетологи, які щодня вирішують складні й цікаві завдання. Ми завжди готові бачити в команді людей, які мислять системно, не бояться виходити за межі, тих, для кого освіта – потреба, захоплення та свідомий вибір.ЕКСПЕРТНА РАДА EDUGET – це професіонали, що мають солідний практичний досвід і глибокі знання у сферах бізнесу, менеджменту, журналістики, культури, психології та особистісного розвитку, а також в інших актуальних галузях. Їхньою метою є поява в Україні покоління кваліфікованих затребуваних фахівців, які отримали професію відповідно до своїх бажань, потреб і здібностей. Разом із EDUGET вони розвивають сферу професійної освіти в Україні та займаються питаннями профорієнтації.

КУРСИ ОНЛАЙН